Допоможіть Вікторії подолати тяжку хворобу

Раздел с просьбой об оказании помощи, поддержке социальных проектах.
Правила форума
1.13. Участники имеют право создавать темы (в том числе публиковать в ней ссылки, напрямую её касающиеся) о благотворительных проектах, организациях, акциях, если одновременно соблюдаются следующие правила:
- в теме не содержится заведомо ложная информация;
- тема содержит актуальную информацию относительно необходимой помощи, срочности вопроса, соответствия реквизитов по оплате, телефонов для справок;
- тема не нарушает действующее законодательство (Украины, России, международное);
Автор темы и все, кто в ней отписываются, должны понимать, что благотворительность - дело добровольное. Поэтому просьба придерживаться максимально корректных выражений, не обижаться на отсутствие реакции и т.п.
Помните, что всем помочь невозможно. Поэтому взвесьте все за и против, прежде чем опубликовать просьбу о помощи. Воздержитесь от публикации просьб в безнадежных случаях. Поймите, что все мы люди и всем нам больно слышать о несчастьях ближних, особенно если мы ничем не можем помочь.
В случае несоблюдения хотя бы одного из вышеуказанных пунктов, тема (ссылки) будут удалены, а топикстартер - наказан посредством бана.
Решением Администрации тема может быть отмечена, как "важная" (перенесена в Объявления). Для этого автор может обратиться к Модератору либо Администратору в ЛС.
Примечание! В связи с возможным мошенничеством, Администрация форума настоятельно рекомендует не публиковать в открытом доступе номера своих банковских счетов, пароли кредитных карт и т.д.

Допоможіть Вікторії подолати тяжку хворобу

Сообщение Oleg Korolchyk » Пн янв 12, 2015 20:43

Суспільство, в якому ми живемо, так і не навчилося адекватно сприймати людей, які мають ті чи інші фізичні вади. Подолати людське невігластво, презирство і неприязнь, важко навіть сильним духом дорослим людям. На Житомирщині живе дівчинка, яка через хворобу всі 8 років свого життя вимушена терпіти образи і глузування однолітків. У неї - складна форма псоріазу, яка робить з її шкіри суцільну рану. Вилікувати дитину в Україні медики не можуть.
Допомогти беруться закордонні фахівці. Батьки Вікторії - обоє інваліди, і самостійно назбирати необхідну суму не в змозі. З проханням допомогти доньці, щоб і зажила повноцінним життям, вони звертаються до всіх небайдужих. Життя без болю 8-річної Вікторії не відомо. Дівчинка народилася здоровою, але після щеплення від гепатиту у неї почалася хвороба шкіри - тіло повністю, навіть на голові, покривається пухирями, які лопаються і кровоточать.
Мама Вікторії Світлана розповідає:
Купуємо живильний крем ось такими ось цілими відрами замовляємо в аптеці і я її постійно змащую, тому що у неї шкіра дуже суха і тріскається. І мені доводиться її змащувати 2-3 рази на день.
Цей крем тільки пом'якшує шкіру, але завдяки йому дівчинка може хоч трохи згинати пальці, говорити і рухатися. Долаючи біль, Віка вчиться писати, і мріє вчитися в школі мистецтв. До школи Вікторія не ходить, друзів у неї немає, бо діти постійно ображають дівчинку, через її зовнішність:
- Вони мене обзивають і кидають камені з піском. Мені це не подобається.
Батьки вже обійшли всі місцеві медзаклади, київські лікарні, пробували навіть народну медицину - і нічого не допомагає. Поставити точний діагноз медики не можуть, припускають, що це важка форма псоріазу.
Микола Федченко - дільничний лікар:
- Її захворювання - це псоріаз звичайний, поширений, важка форма і у неї тяжкий перебіг - пігментна дегенерація сітківки ока і складний лівобічний астигматизм.
Про біду дівчинки дізналися на Кубі. Віку запросили до острова Свободи на повне діагностування та лікування, але оплатити це Україна не може, бо вже закрита спеціальна програма фінансування - кажуть батьки дівчини. Людям тепер потрібно самим шукати гроші - 400.000 грн. Але така сума для родини не підйомна. Рідні Вікторії - інваліди: мати - по зору, у батька - зовсім немає рук. Але люди все борються, 56.000 грн. вони вже назбирали. Решта - просять у людей.
Допоможіть Вікторії подолати тяжку хворобу!
Педіатричне відділення дитячої лікарні НДСЛ "Охматдит"
тел. (044) 541-91-72
Реквізити для переказу коштів ВАТ "ПриватБанк"
Номер карти: 6762 4683 1261 0722
Отримувач: Корольчук Олег Васильович, член Асоціації благодійників України http://vboabu.org.ua/

Изображение
Oleg Korolchyk
Проходил мимо

 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пн янв 12, 2015 20:21
Баллы репутации: 0
Повысить репутацию Oleg KorolchykПонизить репутацию Oleg Korolchyk

Вернуться в От сердца к сердцу...

Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Bing [Bot]
© 2005, HOCHU.UA
С предложениями о сотрудничестве: forum@hochu.ua