Спосіб енергетичного очищення людини, відношення до води та

Только для девушек! Обсудим проблемы женского здоровья.

Спосіб енергетичного очищення людини, відношення до води та

Сообщение magic789 » Вс мар 16, 2014 15:50

В цій статті хотів би поділитись способом очистки біополя людини. Дати відповідь на питання, що забруднює біополе людини і забирає її життєві сили і згодом може призвести до захворювань. Що очищає людину, дає їй життєві сили, відчуття щастя і здоров’я.
Так як у самому методі використовується вода то також хотів би торкнутися питання взаємовідносин людини із цією природною субстанцією(водою). І на останок висловити своє бачення, що до взаємовідносин людини з тваринами. Скажу, що те про що пишу базується на основі власного досвіду і спостережень. Якщо ви у подібній сфері маєте практичний досвід і спостереження булоб цікаво почитати зауваження і конструктивну критику.
Спочатку опишу сам метод, а далі пояснення і його принцип дії.
Потрібно буде глибока фарфорова чи скляна тарілка, металева чашка, приблизно грам 30 воску(як сірникова коробочка), вода з джерела, криниці чи бювету.
Кладемо віск у чашку. Далі цей віск потрібно буде розтопити на водяній бані. Це можна зробити так, потрібно взяти каструлю розміром трохи більшу ніж чашка, наповнити її злегка водою(якщо багато вода буде виштовхувати чашку) і поставити в неї чашку з воском. Чашку можна накрити ще й невеликою кришкою, віск так буде швидше топитись.
Далі беремо глибоку тарілку(типу як для салату) на дві третіх наповнюємо її водою. Далі вам потрібно знайти місце де ви можете лягти і поставити цю тарілку собі на лоб і полежати з нею приблизно 15 хвилин. Ця процедура потребує трошки кмітливості щоб не розлити воду. Для цього поряд з ліжком можна поставити допоміжний стілець з якого вже у лежачому положенні можна взяти тарілку і поставити назад. В той час поки тарілка буде стояти на голові вода буде записувати всю інформацію яка є у вашій голові. Можливо це звучить для вас дивно але як це працює ви побачите далі самі. Після того як приблизно 15 хв пройшло ви акуратно тарілку знімаєте з лоба і ставите на стілець. За цей час поки тарілка стояла на голові віск у чашці вже повинен розтопитись. Ви берете чашку з воском і несете туди де стоїть тарілка з водою. Далі берете і повільно виливаєте віск у воду. Так і ще перед процедурою потрібно закликати світлі сили допомогти вам очиститись, це підсилить ефект. Процедуру краще робити з ранку без присутності інших людей.
Так що відбудеться після того як ви вилили віск у воду . Ця процедура почне від’єднувати вас від негативних егрегорів, що це означає розповім далі. Відчуття будуть такі у вас в голові наче буде ставати легше, наче звідти забрали якийсь вантаж і очі наче будуть розкриватись.
Цю процедуру я практикував від 1 до 3 разів за один день з частотою 1 раз на місяць. Часто робити не бажано.
Далі віск який плаває у воді потрібно взяти, але так щоб він добре загус і знову переплавити. Тільки цього разу потрібо в чашку трохи додати води, щоб ви його могли звідти виколупати. І можна зберігати до наступного разу. Тепер воді яка залишилась потрібно подякувати за допомогу і вилити чи в землю, чи в вазони, чи в умивальник.
Далі саме цікаве як зрозуміти куди з вас іде енергія(якщо таке має місце). Тобто в які негативні егрегори ви підключені.
Вам потрібно буде уважно подивитись хто до вас буде телефонувати, писати на електронку, зустрічатись незадовго до і після процедури. Про що вони з вами будуть говорити. Наприклад, на протязі дня до вас зателефонує знайомий і почне чіпляти політичну тему, розповідаючи які всі негідники і шарлатани, як все погано і т.д і т.п. Він хоче щоб ви прониклись цим і почали виділяти гнів і ненависть, страх або щоб самі почали проклинати когось. Це означає, що чіпляння цих тем забирає ваші життєві сили і егрегор цих тем хоче з вами відновити зв’зок. Може бути таке, що людина вам телефонує і починає жалітись на здоров’я на все навкруги. Тобто вона не просто звонить каже, що в неї є проблема і просить порадити як її вирішити, вона звонить і просто системно ниє. Якщо ви проникаєтесь цим всим іде викачка вашої енергії. Егрегори можуть забирати вашу енергію через телепрограми, газети, радіо. Найпопулярніший метод це вживлення в вашу голову різних страхів. Тобто якщо вас тягне дивитись новини де постійно розповідають про неприємності, катастрофи, вбивства то ви підсажені на егрегор який качає з вас енергію. Більш детально перелік таких найпопулярніших егрегорів приведу далі. Для того щоб перекрити їм доступ до вашої енергії потрібно просто перестати дивитись ці телепрограми. У випадку з людьми перестати спілкуватись з цими людьми на негативні теми. Це не означає, що ви їх повинні сторонитись, просто переключайте їх на нейтральні і позитивні теми.
Тепер про те , що ж таке негативний егрегор. Негативний егрегор це енергоінформаційна субстанція яка живиться вашими негативними емоціями. Сам егрегор створює сама людина своїми думками, словами, діями. Наприклад у людини засіло переконання, що навкруги люди на яких не можна покластися. Скоріш за все вона і сама так поводиться з іншими і просто цього не хоче помічати. Вона іде і ділиться цим переконанням з іншою людиною. Вона проникається цим і погоджується внутрішньо. Чим довше і частіше вона буде переконувати іншого в цьому тим егрегор буде міцнішати, а люди задіяні в цьому будуть ставати нещаснішими. В народі це ще називається енергетичний вампіризм. Переконання можуть звичайно бути різними, що навкруги одні грабіжники, що всі мужики козли, а жінки шлюхи, що всі продукти отравлені, тобто „Все не так” і все негативно. Насміхання з недоліків інших людей, з хворих людей має ту саму дію.
Коли ви зробите цю процедуру вода та віск від’єднають вас від егрегора і він вас миттєво захоче повернути у своє підпорядкування. Тому та людина яка утримує в вашій голові це переконання , чи люди які знаходяться під тим самим переконанням будуть виходити на зв’язок з вами і чіпляти цю негативну тему. Інколи людина може звонити і сама не розуміти чого, ви це відчуєте.
Досить часто це бувають близькі люди родичі чи друзі, тому вам просто потрібно побачити які теми чіпляються і просто виключити їх із вашого спілкування. А переконання потрібно просто змінити, якщо вас переконують, що всі мужики козли, промовте в слух „навколо багато порядних чоловіків” це мій новий світогляд.
Може бути ще й таке, що вам будуть зустрічатись люди з якими у вас колись були конфлікти і певна неприязнь один до одного, чи різке засудження. Коли ви з ними зустрінетесь ви можете чи просто обмінятись поглядами, чи привітатись, чи перекинутись словом, чи заговорити на ту тему (якщо конфлікт був серйозним) після зустрічі негативні заряди один по відношенню до одного зникнуть.
Тут слід іще сказати, що коли людина довго перебуває під впливом таких негативних егрегорів то вона може часто хворіти простудними захворюваннями. В такий спосіб організм просто виводить негативну енергію. Це перевірено на власному досвіді. Як тільки я полишив негативні теми(в моєму випадку це були політичні теми і ненависть до інших етносів) простуди всі зникли.
В однієї моєї знайомої падав зір. Вона зверталась до лікарів, але традиційне лікування їй не допомагало. Я порадив їй зробити цю процедуру і вона каже, що навіть на самій восковій відливці було зображене око на якому було багато маленьких горошин. Інколи відливку прочитати просто, а інколи ні. Я цього робити не вмію, тому цю тему опускаю. Але віск від’єнав її від егрегора, яким виявилося захоплення різними темами про маніпуляції свідомістью, антисемітська література яка викликає сильну безпричинну ненависть. Такі теми задавлюють людину наче кажучи, що навкруги нікому вірити неможна, все маніпулятивно. Звичайно прояви на фізичному тілі у кожного можуть бути різні але потрібно зрозуміти, що від усіх цих недуг можна позбутись без всіляких ліків якщо просто зрозуміти, що забирає життєву енергію. І якщо хтось вкладав у вас страхи і інший негатив, то після очистки вони будуть повертатись до нього назад ітепер в тої людини можуть з’явитись проблеми. Це більше проявляється коли робота ведеться довго і системно. Звичайно є ще й такі теми як природнє(здорове) харчування але про це сьогодні багато інформації. В двух словах можу сказати, що на мою думку в раціоні повинно бути більше продуктів рослинного походження.

Тепер про телеегрегори.
Сьогодні через телевізор і інші масмедіа викачується дуже багато енергії. Ця енергія іде тим людям які ці програми створюють і розробляють. Віск та вода від'єнають вас і від них. Їхня дія буде така вам буде дуже кортіти ввімкнути і подивитись цю програму. Ваша реакція не робити цього, ігнорувати. З часом потяг пропаде. Просто не годуйте його своєю енергією і він зникне.
Ось перелік деяких негативних телеегрегорів і інших медіа засобів.
Найчастіше вони роблять викачку енергії за допомогою вживлення страхів.
1. Телевізійні новини в яких розповідають про важку економічну ситуацію, катастрофи, нещасні випадки, вбивства. Під час останніх революційних подій деякі телеканали постійно транслювали і показували каліцтва, вбивства. А потім журналісти дивуються чому уних стріляють, тому що вони стають не свідомими розносчиками негативу і він до них самих і повертається. Просто не дивіться такі новини.
2.Телепрограми типу „Битва екстрасенсів”, це одне із найкращих творінь таких людей які розуміються на енергетичному вампирізмі. Справа в тому, що там глядач приваблюється до екрану незвичайними здібностями екстрасенсів, але всі ці здібності вони демонструють на фоні якогось негативу, розслідують вбивства, катастрофи і т.п. І всі ці потробиці розсмаковуються. Таким чинов в голови людей проникає маса страхів і далі ви вже знаєте, що відбувається.
3. Телепрограми де говорять про хвороби. Де лікарі розповідають, що ці хвороби не виліковні, що з ними можна жити. Як правило там же рекламуються різні чудодійні пігулки. Спілкуйтесь із здоровими і радісними людьми, переймайте їх відношення до життя тоді і самі будете оздоровлюватись.
4. Фільми жахів. Думаю тут пояснення не потрібні. Це ж стосується і кровавих бойовиків, мультиків про монстрів і вампірів. Компютерні ігри такого ж характеру.
5. Порнографія і онанізм. Це супер потужна ви качка життєвої енергії людини. Як правило такі люди хто підсажений на це дуже кволі і досить швидко це починає переходити у різні недуги.
6. Важка рок музика,клубна електронна музика
Думаю цих прикладів достатньо щоб вловити суть.
Тепер про те що очищає людину, дає їй щастя і здоров’я. Ім’я цій енергії РАдість. РА – світло, сонце.
Приклади які наповнюють людину чистою енергією.
1. Співи пісень жартівливого і позитивного змісту. Якщо ви зберетесь і поспіваєте з друзями пісні ви самі відчуєте який хороший настрій і енергетичне наповнення у вас буде після цього. Народні пісні, спів птахів позитивно впливають на енергетику.
2. Просто перебування на природі.
3. Танці під мелодійну музику.
4. Малювання.
5. Заняття спортом в міру.
6. Кохання дуже благотворно впливає.
7. Догляд за рослинами.
8. Спілкування з дітьми, ігри з ними.
9. Заняття улюбленою справою.
Суть така.
Але ви можете сказати, що після спорту чи кохання, малювання, співів також відчувається втома. Так але її природа інша ця втома приємна і згодом сил стане ще більше. Звичайно коли це все в міру. Ви показуєте Творцю, що ви живете у радісному світогляді і сили до вас будуть прибувати. А от після пергляду фільмів жахів, чи прослуховування важкої музики ви показуєте вищим силам, що живете у катастрофічному світі і сили будуть покидати вас.
Про воду. Тут потрібно сказати, що відносини з цією дивовижною, життєдайною, розумною живою рідиною потрібно змінювати. Сьогодні людина завдяки телевізійному промиванню мізків, може легко перевернути і висипати коробку з пральним порошком чи іншою хімією у воду. І думає, що це абсолютно нейтральна дія. Ні, це не так. Воду не можна отруювати і цей метод очистки біополя повинен вам наочно продемонструвати, що таке вода. По можливості зменшуйте використання побутової хімії. Доречі, у воді з пральним порошком зерна пшениці не проростають, вони просто чорніють. А от у воді з під господарського мила проростають. От і робіть висновки.
Про взаємовідносини людини із тваринами. Тут слід сказати, що людина помилково себе вважає царем природи, а всі інші істоти це як обслуга, допоміжні засоби для її існування. Наприклад якщо задати питання чому свиня повинна своє життя проводити у клітці і вкінці отримати ще й ніж у серце у відповідь почуєте: „Вона ж свиня, вона для того і призначена”. Колись людина цю свиню забрала із природного середовища, куди Творець помістив її щоб вона мала можливість бачити сонце, красу природи, спілкуватись з друзями і протилежною статтю. По можливості зменшуйте споживання тварин рабів. Побачите як буде змінюватись ваш енергетичний стан у кращу сторону. Не заводьте домашніх тварин якщо плануєте їх каструвати, вони не іграшки і не розвага. Поставте себе на їх місце. Вони живі істоти такі як і ви.
Бажаю вам здоров’я і енергетичної чистоти!
magic789
Проходил мимо

 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Вс мар 16, 2014 15:45
Баллы репутации: 0
Повысить репутацию magic789Понизить репутацию magic789

Вернуться в Здоровье

Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Bing [Bot], Google [Bot]
© 2005, HOCHU.UA
С предложениями о сотрудничестве: forum@hochu.ua