Где знакомиться с мужчинами?

О любви несчастной и счастливой, проблемах взаимоотношений между мужчиной и женщиной, и пути их разрешения.

Re: Где знакомиться с мужчинами?

Сообщение Ольга77Ольга » Сб сен 13, 2014 10:48

Я тоже не ищу, жду. Возможно не права, может нужно больше общаться, в люди выходить. А годы-то идут.
Ольга77Ольга
Иногда захожу

Знак зодиака: Рыбы
Баллы репутации: 0
Повысить репутацию Ольга77ОльгаПонизить репутацию Ольга77Ольга

Сообщение Активистка » Пн сен 15, 2014 15:47

такой смешной вопрос- где познакомиться.
Я точно знаю где не нужно- это в интернете. Виртуальное пространство само располагает к вранью(никто же не узнает) и ни к чему не обязывающим отношениям. из 100% интернет-знакомств- 99% заканчиваются ничем,если не хуже.
Активистка
Иногда захожу

Повысить репутацию АктивисткаПонизить репутацию Активистка

Сообщение Лёля » Пн сен 15, 2014 16:01

Активистка писал(а):Виртуальное пространство само располагает к вранью(никто же не узнает)

:4: не судите по себе
Активистка писал(а):и ни к чему не обязывающим отношениям.

а знакомства в других местах сразу к чему-то обязывают? :4:
не будьте зашоренными
I eat cake because it's somebody's birthday somewhere

Изображение
Лёля
Шалена

Изображения: 0
Знак зодиака: Скорпион
Награды: 6
Поздравления от Валентина (1) Искатель правды (1) За вклад (1) Спасибо за (1)
Сюрприз к Новому году (1) Новогодний сюрприз (1)
Баллы репутации: 192
Повысить репутацию ЛёляПонизить репутацию Лёля

Сообщение pritty_angel » Пн сен 15, 2014 16:10

Лёля писал(а):а знакомства в других местах сразу к чему-то обязывают?

канешна :af: если знакомишься в кафе с отмечающим что либо парнем это гарантия! ЗАГС, дети и никакого секаса до свадьбы. Одна честность и порядочность :ab:
pritty_angel
Живу на форуме

Изображения: 2
Знак зодиака: Близнецы
Награды: 2
Зимняя сказка (1) Крылья, ноги, хвост (1)
Баллы репутации: 141
Повысить репутацию pritty_angelПонизить репутацию pritty_angel

Сообщение guffi » Ср сен 17, 2014 19:22

Добре тему поспіхом прочитав,в мене тодізустрічнепитання.Де на вашу думку знайомитись мужччині з дівчиною.Пробував в соц мережах, групи знайомств.Коли кинув туди пару дописів,мною зацікавилась дівчина. Але вона... трохи немого рівня досвіду так би мовити. Значно молодше мене,але життєвий досвід просто зашкалює,я в порівняньні просто Лох :ah: (даруйте за відвертість). Хоча це добрещо все вияснилось одразу.
На вулиці мені знайомитись,якось не дуже вдалось.
guffi
Свой на форуме

Знак зодиака: Весы
Баллы репутации: 20
Повысить репутацию guffiПонизить репутацию guffi

Сообщение kameliya » Ср сен 17, 2014 20:20

Ой, ищите - и найдете! Чем активнее ищете - тем ярче у вас на лбу написано как на транспаранте "хочу замуж
(жениться)", и эта напористость пугает и отталкивает.
Просто общайтесь с людьми, не сидите сиднем. Хотя судьба и на печи найдет :ad:
Изображение
kameliya
"Здравствуйте, я ваша тёЩа!"

Изображения: 9
Знак зодиака: Рак
Отпуск (1) Мудрость форума (1) Гордость форума (1) За вклад (1)
Встреча (1) За внучку (1)
Блог: Посмотреть блог (3)
Баллы репутации: 138
Повысить репутацию kameliyaПонизить репутацию kameliya

Сообщение guffi » Чт сен 18, 2014 11:47

kameliya писал(а): Хотя судьба и на печи найдет :ad:
Так то воно так, але покищо знайшов не Судьбу, а скоріше крах дитячих ілюзій :ag: Хоча було цікаво. Чесно перші два тижні просто літав в хмарах :ar: А потім виявилось що дівчинка яку вподобав,значно молодше мене, веде зовсім інший спосіб життя( цікавий, насичений,яскравий) і взагалі спілкувалась зі мною просто з увічливості. Хоча казала що від моїх повідомлень давно вже так не сміялась, Мовляв ти мене просто до сліз доводиш. Короче я з жінками ні бум-бмум. Тепер думаю може варта чекати від них більш однозначних натяків на симпатію ніж просто посмішки , і косі погляди :girl:
От зараза, а хочеться якоїсь романтики вжитті, чи що. Як бачу якусь закохану пару, аж млосно на душі робиться. :no: починаю, бляха, себе порівнюватиз тим пацаном, а чим я гірший, що мовляввнього такого що нема в мене. Короче надумав до психолога. Все ніяк не виберу часу,Спеціаліста знайомі порадили, вона їм допомогла в сімейних проблемах.Може щось порадить :ab:

Добавлено спустя 18 минут 43 секунды:
kameliya писал(а):Просто общайтесь с людьми

В мене досить не типова ситуація.
Не хочу навантажувати вас негативом :ag: , я впринципі задоволений своїм життям
Але є в мене певні нюанси, які намою думку заваджають вести повноцінний спосіб життя.
Ітак: Я живу з батьками(досить прогресивні люди, мати давно вже хоче"влаштування" могожиття) в невеличкому містечку. Тут все у всіх на виду, тобтопозволити собі "гнати" :dance: не дуже виходить і потім закінчується всезагальнимосудом, родина,сусіди,знайомі... :bully:
Мені вже 29
Працюю в своїй майстерні,займаємся деревиною, так склалось що вона знаходиться поруч з моїм домом, тобто я рідко виходжу поза своє середовище спілкування.А мої працівники це чоловіки,вже жонаті , сімейні,тобто спілкування з особами протилежної статі наробочомумісці :ak:
Дальше, дохід мій не особливо позволяє розважатися... і людина я така що витратити гроші на себе мені не охота.Краще зробити ремонт в будинку, поміняти машинку, на крайній випадок купити щось до бізнесу. Останнім часом мій зовнішній вигляд бажає кращого :no: , через це я також комплексую.Звернув увагу що чоловіки почали тепер більше приділяти уваги свомувигляду , одяг, аксесуари,спортом займаються... отжеменіє над чим працювати :af:

Добавлено спустя 7 минут 18 секунд:
Коротше з чого мені починати,бо хочеться змінити своє життя повнісю.
Покищо роблю такий висновок що з знайомствами по інтернету пора заминати :ag: така людина як я може собі там реальні проблеми знайти,недавно навіть написав бі,сам хлопчина не поганий але... куди я так скочусь, глядиш ще трохи і по повіям піду :ag:
guffi
Свой на форуме

Сообщение kameliya » Чт сен 18, 2014 12:31

guffi, все равно только через общение можно найти спутницу жизни :ab: А Ваши друзья знают, что Вы не против обустроить свою личную жизнь??? Пусть тоже пошевелятся!! И родственники тоже. Не думаю, что одиноких девушек у вас в городке нет....
А еще... пойдите в Храм... и попросите от чистого сердца :ab:
Изображение
kameliya
"Здравствуйте, я ваша тёЩа!"

Изображения: 9
Знак зодиака: Рак
Отпуск (1) Мудрость форума (1) Гордость форума (1) За вклад (1)
Встреча (1) За внучку (1)
Блог: Посмотреть блог (3)
Баллы репутации: 138
Повысить репутацию kameliyaПонизить репутацию kameliya

Сообщение Energy » Чт сен 18, 2014 15:02

я по аське познакомилась, уже 9 лет вместе, хоть и из разных городов
Energy
Решил задержаться

Повысить репутацию EnergyПонизить репутацию Energy

Сообщение guffi » Пт сен 19, 2014 12:14

kameliya писал(а):guffi,
А еще... пойдите в Храм... и попросите от чистого сердца :ab:

Так я ходжу до Церкви, можна сказати практикуючий Християнин. Але якось попросити про дружину не додумався :think: ,треба пробувати, стукайте ,відчинять.

Добавлено спустя 24 минуты 29 секунд:
Energy писал(а):я по аське познакомилась

як знати чи я нормально себе поводжу в віртуальному спілкуванні.
Справа в тому, що коли я подав заявку, типу добав в друзі, давай поспілкуємось( дитячість звичайно :ag: , але мені було скучно.) мені відповіли декілька дівчат. Про одну,я писав вище,21рік,загалом дівчина не погана,але якось занадто напориста,відверта... сказала щоб я приїзджав і зняв квартиру. Я почав трохи млямлити :ak:, типу зараз дуже зайнятий, квартирузняти нетакпросто ітд.Чесно мені було просто страшно іякось дивно так одразу, з моста тай в воду. В неї істерика ти мамінькін синок, як ви мене дістали всі... всі такі правильні, а насправді шмати. Ну мені було трохи не зручно, виходить що я образив людину.
Друга дівчинка, 18 років,дуже домашня, тільки поступила в універ. Трошки має зайвої ваги( я так поняв комплексуює з того). Захоплюється фотографією, доречі скоро день народження,требавигадати як привітати. Так от ця дівчина, навпаки ніколи не натякала на зустріч,я сам непропоную,аджерізниця в віці(вона в курсі). Просто мило , дружньо спілкуємось. Не знаю продовжувати????
Третя з Києва, на пять років молодше. Теж пропонувала спочатку впохід піти, в них зібрання людей таких,що ходять в походи. Потім я пробукснув ту тему, то вона запрошує вгості, мовляв покаже Київ.Таких прозорих натяків на інтим як перша не робить.
Що скажете дівчата. Почати трохи їздити, якщо запрошують.Чи то все фейк,не забивати собі голови?
Коли нормально є для жінки натякати на інтим,в спілкуванні в соцмережах. Бо я трохи старомодний в цих питаннях.
guffi
Свой на форуме

Сообщение Tigrus » Пт сен 19, 2014 14:03

Активистка писал(а):такой смешной вопрос- где познакомиться.
Я точно знаю где не нужно- это в интернете. Виртуальное пространство само располагает к вранью(никто же не узнает) и ни к чему не обязывающим отношениям. из 100% интернет-знакомств- 99% заканчиваются ничем,если не хуже.

я знакомилась. и отношения были. такой же способ,как и все остальные... хотя , может мне просто негде больше :4:

Добавлено спустя 1 минуту 4 секунды:
Energy писал(а):я по аське познакомилась, уже 9 лет вместе, хоть и из разных городов
а как это? просто искали там собеседника? или он Вас нашел?
ко мне на "ТЫ"!
Tigrus
Решил задержаться

Знак зодиака: Близнецы
Повысить репутацию TigrusПонизить репутацию Tigrus

Сообщение Agata » Сб сен 20, 2014 23:42

Черные кружева писал(а):Девы, а где барышне 30 лет с хвостиком, разведенной, можно познакомиться с мужчиной для серьезных отношений?

От сайтов знакомств, чатов и объявлений на сландо КПД - ноль, пишут сплошные искатели приключений или несостоявшиеся в жизни индивидуумы.

на сайте знакомств

Добавлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Активистка писал(а):такой смешной вопрос- где познакомиться.

я тоже там знакомилась,ничего не выйшло

Добавлено спустя 1 минуту 21 секунду:
Energy писал(а):я по аське познакомилась, уже 9 лет вместе, хоть и из разных городов

я еще в чате знакомилась,но у нас только дружба уже 5 лет общаемся и видемся
Agata
Проходил мимо

Повысить репутацию AgataПонизить репутацию Agata

Сообщение Irina-20 » Вс сен 21, 2014 18:24

Ну честно если ходить с целью знакомства,то так и не познакомишься(закон подлости (( :ab:
Нет ничего более полезного для нервов, чем побывать там, где никогда не был.
Irina-20
Свой на форуме

Баллы репутации: -1
Повысить репутацию Irina-20Понизить репутацию Irina-20

Сообщение M i l e d i » Вт сен 23, 2014 12:49

guffi писал(а): Працюю в своїй майстерні,займаємся деревиною, так склалось що вона знаходиться поруч з моїм домом, тобто я рідко виходжу поза своє середовище спілкування.А мої працівники це чоловіки,вже жонаті , сімейні,тобто спілкування з особами протилежної статі наробочомумісці :ak:
Дальше, дохід мій не особливо позволяє розважатися... і людина я така що витратити гроші на себе мені не охота.Краще зробити ремонт в будинку, поміняти машинку, на крайній випадок купити щось до бізнесу.

Хочу познайомитись!
M i l e d i
Иногда захожу

Повысить репутацию M i l e d iПонизить репутацию M i l e d i

Сообщение Alisa87 » Пн окт 13, 2014 21:17

Знакомятся везде - в магазине, троллейбусе, на свадьбе у друзей. Главное не пропустить того самого, ну и не бросаться сразу)))...
Alisa87
Проходил мимо

Повысить репутацию Alisa87Понизить репутацию Alisa87

Пред.След.

Вернуться в Хочу любви